kravaty.provsechny.netObchodní podmínky zásilkového obchodu www.kravaty.provsechny.net

Ceny poštovného a balného

V současné době zasíláme zboží v rámci ČR prostřednictvím České pošty.
Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky.
Zboží můžete zaplatit bankovním převodem předem nebo dobírkou.
Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 60,- Kč v případě platby převodem na účet, 90,- Kč v případě dobírky.
Pro zásilky na Slovensko platí cena 150,- Kč. Zásilka je zpravidla doručena do 20 dnů, v případě využití českého dopravce.
Všechny ceny dopravy jsou uváděny s DPH.

Nejsme plátci DPH

1) Objednávka

Objednávka musí být provedena prostřednictvím našeho internetového obchodu, nebo e-mailem na adresu kravaty@provsechny.net. Do e-mailové objednávky je nutné uvést všechny následující údaje: do "předmětu" uveďte "objednávka" , dále nezapomeňte uvést přesnou specifikaci zboží (kód, název, množství..), údaje týkající se kupujícího (jméno, adresa..), způsob platby (dobírkou, bank.převod předem, hotově - osobní odběr).

2) Dodací lhůty

Zásilky rozesíláme po obdržení objednávky od kupujícího do druhého dne na dobírku, nebo okamžitě po připsání peněz na účet.

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České pošty a.s. (dobírka, obchodní balík) - záleží na zadání požadavku na přepravu a způsobu úhrady, rovněž zadaného v objednávce.

4) Platba

Platbu lze provést třemi způsoby:

a) Dobírkou - platba hotově při doručení a převzetí zboží
b) Platba předem na účet - platba předem před doručením zboží. Po objednávce Vám bude zaslán email s údaji o platbě.
c) Hotově - při osobní odběru na naší adrese

Ke každé zásilce je automaticky přiřazen platný daňový doklad, který zároveň slouží jako dodací list a je spolu se zbožím zaslán na adresu kupujícího.

5) Balení zásilky

Zasíláme v bublinkové obálce, větší množství v balíčku zajištěném proti poškození.

6) Stornování objednávky

Kupující má právo provedenou objednávku stornovat, nejpozději však do 24 hodin od jejího provedení a to písemně na naší e-mail adresu kravaty@provsechny.net nebo telefonicky na tel. čísle Obchod - +(420) 774 058 280

7) Vrácení zboží

Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužívané, v původním stavu, originál obalu a nadále prodeje-schopné bez udání důvodu do 14ti dnů, přičemž je povinen dopravit nebo odeslat zboží zpět na adresu obchodu uvedenou k sekci "Kontakty" a to na vlastní náklady. Za vrácené zboží Vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze Vám budou zaslány bankovním převodem na Váš účet, či jiným dohodnutým způsobem zpravidla do 30 dnů od převzetí vráceného zboží. V případě, že nedodržíte postup a podmínky, zboží Vám bude vráceno s písemným vysvětlením, proč nebylo Vaše odstoupení od smlouvy akceptováno.

8) Reklamace zboží

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá Vaší objednávce, případné chybějící kusy, porušený obal atd. reklamujte přímo u přepravce při převzetí zásilky. Ostatní nesrovnalosti v zásilce nahlaste naší společnosti co nejdříve, nejpozději však do 48hodin od doručení zásilky na Vaší adresu a to písemně na kravaty@provsechny.net.
Oznámení reklamace, či požadavek vrácení peněz je možné písemně e-mailem na adresu kravaty@provsechny.net, a nebo na tel. +(420) 774 058 280. Reklamované zboží zaslané na naší adresu nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou akceptovány a budou zaslány zpět. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.
Zboží k reklamaci zašle nebo dodá kupující na naší adresu spolu s kopií dokladu o koupi, originálním obalem a přesným popisem vady, bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu.

 

9) Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situací souvisejících s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání) a situací, které svou povahou poškozují stranu prodávajícího.

 

10) Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit kupní cenu plus dopravné. S  celkovou částkou k úhradě je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující má  povinnost odebrat zboží  dodané na základě Závazné objednávky. Prodávající a Kupující se dohodli, že v případě nepřevzetí zboží bez řádného objasnění, nebo v případě prodlení Kupujícího s převzetím zboží delším než 14 dnů je Kupující povinen zaplatit Prodávajícímu smluvní pokutu ve výši 500 Kč plus 10 % z kupní ceny zboží. Právo na náhradu škody tím není dotčeno.
Právo Prodávajícího na smluvní pokutu a náhradu škody  není dotčeno ani v případě, že prodávající prodá zboží, které Kupující nepřevzal, třetí osobě.

Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení.

Kupující nebo jiný příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.

Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí ihned informovat dodavatele.